Bemutatkozás

A Muzsikáló Kőbánya Közhasznú Egyesület 2011-ben alakult azzal a céllal, hogy támogassa a fiatal tehetségeket és megteremtse Kőbányán a zenekari muzsikálás hagyományait.

Az Egyesület támogatja és segíti a Tutta Forza zenekart, lehetőséget biztosít a tehetséges, fiatal muzsikusok számára a közösségi zenélésre, előmozdítja, segíti további zenei fejlődésüket, koncerteket szervez, koncerteken vesz részt bel- és külföldön, fellép a Kőbányai Önkormányzat különféle rendezvényein, támogatva ezzel a kerületben folyó kulturális munkát és öregbítve Kőbánya hírnevét. A zenélés kapcsán közösségi összejöveteleket, kirándulásokat, programokat szervez.

Az Egyesülethez bárki csatlakozhat, aki egyetért a fenti célokkal, és szeretné támogatni az Egyesület munkáját. A támogatás módjairól és a belépés lehetőségéről az Egyesület email címén adunk bővebb tájékoztatást: info@tuttaforza.hu